HomeNieuwsBestuurWerkgroepenFeitenPublicatiesContactLinksFoto'sOverigArchiefDigitaal panel

 

Zoals iedere stichting heeft het Huurdersbelang Gemert-Bakel een dagelijks bestuur en een aantal overige bestuursleden.

Het dagelijks bestuur zorgt er voor dat de lopende zaken worden afgewerkt, vergaderingen worden gepland, voorbereid en uitgevoerd, contacten worden onderhouden met "de buitenwereld", de financiën op orde zijn en de achterban wordt geïnformeerd. Zij komen op regelmatige basis bij elkaar, en hebben intensief contact via email en telefoon.



De overige leden maken deel uit van één of meerdere werkgroepen, welke zich bezighouden met een specifiek aspect dat speelt binnen de huurdersgemeenschap. Tijdens de geplande groepsvergaderingen worden de vorderingen en conclusies uitgebreid besproken; de resultaten worden daar waar mogelijk op deze website gepubliceerd. Kijk onder het keuzemenu "Werkgroepen" waar we allemaal mee bezig zijn, en wie de aanspreekpunten zijn.

Per 1 februari 2017 bestaat de organisatie van Stichting Huurdersbelang Gemert-Bakel uit de volgende personen:


Dagelijks bestuur Stichting HBGB: (tevens Werkgroep Achterban)

Aard Pennings   

Voorzitter

Aard Pennings, Gemert
Tel: 0492 - 364 524

voorzitter@hbgb.nl
a.pennings@hbgb.nl

  • Algemene leiding
  • Werkgroep Achterban
Gerard de Bruijn   

Penningmeester

Gerard de Bruijn, Gemert
Tel: 0492 - 364 626

penningmeester@hbgb.nl
g.debruijn@hbgb.nl

  • Werkgroep PR & Communicatiepr@hbgb.nl
  • Werkgroep Achterban
  • Werkgroep Wooneenheden
  • Werkgroep Prestatieafspraken Gemeente
  • Projectgroep Regionale GeschillenCommissie
Rob van Jaarsveld   

Waarnemend Secretaris, Webmaster & communicatie

Rob van Jaarsveld, Milheeze

webmaster@hbgb.nl
secretaris@hbgb.nl
r.vanjaarsveld@hbgb.nl

Nettie Kluijtmans   

Algemeen lid Dagelijks Bestuur

Nettie Kluijtmans, Gemert

n.kluijtmans@hbgb.nl

  • Notuliste
  • Werkgroep Achterban
  • Werkgroep Prestatieafspraken Gemeente

Overige bestuursleden Stichting HBGB: 

Addie Gloudemans   

Adviseur Dagelijks Bestuur

Addie Gloudemans, Gemert

a.gloudemans@hbgb.nl

  • Werkgroep Leefbaarheid
  • Werkgroep Achterban
  • Werkgroep Dienstverlening
  • Projectgroep Regionale GeschillenCommissie
Dinie Biermann   

Dinie Biermann, Gemert

d.biermann@hbgb.nl

  • Werkgroep Achterban
  • Werkgroep Dienstverlening
Hub Clerx   

Hub Clerx, Gemert

h.clerx@hbgb.nl

  • Werkgroep Wooneenheden
Wiljan Meelen   

Wiljan Meelen, Gemert

w.meelen@hbgb.nl

  • Werkgroep Dienstverlening
  • Werkgroep Wooneenheden
   
  • U misschien? Uit Elsendorp, Handel, De Mortel, De Rips, Bakel?